Son Güncelleme: 18 sa önce
Büyük Mandıra Eczanesi logo

Büyük Mandıra Eczanesi


0
(0)

Kırklareli Büyük Mandıra Büyük Mandıra Eczanesi. Nöbetçi Büyük Mandıra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Büyük Mandıra Eczanesi Kırklareli ili Büyük Mandira İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Büyük Mandıra Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Büyük Mandıra Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Büyük Mandıra Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Büyük Mandıra Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Büyük Mandıra Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

9 Aralık 2022 Cuma Kırklareli Büyük Mandira Nöbetçi Büyük Mandıra Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Büyük Mandıra Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Büyük Mandıra Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Büyük Mandıra Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Büyük Mandıra Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Büyük Mandıra Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Büyük Mandıra Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Büyük Mandıra Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Büyük Mandıra Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Kırklareli İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Kırklareli ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Emek Eczanesi

Kırklareli Merkez Emek Eczanesi. Nöbetçi Emek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çevik Eczanesi

Kırklareli Babaeski Çevik Eczanesi. Nöbetçi Çevik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Vereseli Pehlivanköy Eczanesi

Kırklareli Pehlivanköy Vereseli Pehlivanköy Eczanesi. Nöbetçi Vereseli Pehlivanköy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özalp Eczanesi

Kırklareli Lüleburgaz Özalp Eczanesi. Nöbetçi Özalp Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.